Zakázková výroba nábytku

V naší dílně v Opočně s nadšením realizujeme výrobu  různého  nábytku. Po seznámení s klientem a pochopení jeho požadavků a potřeb se snažíme vyhovět jeho přání. Nosným programem našeho výrobního programu jsou kuchyňské linky.

Kuchyně zaměřujeme na místě realizace, zpracováváme  grafické vizualizace, spolupracujeme i s  ostatními řemesly (zedník, elektrikář, instalatér, podlahář, plynař apod.), která předcházejí realizaci kuchyňské linky na míru. Součástí dodávky kuchyně je i vlastní montáž. Ruce našich truhlářských mistrů zaručeně umí vyrobit i celou škálu výrobků pro vybavení téměř celého Vašeho domu.

Například vestané skříně. Kvalitní, rafinovaně řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně a šatny zhodnotí Váš dům či byt. Pomohou s řešením malých nebo stísněných prostor jako jsou chodby, komory nebo atypické prostory, které vyžadují promyšlenější prostorové řešení. Využijí každý milimetr a vytvoří dostatek úložného prostoru pro Vaše věci. Vestavěné skříně v ložnici jsou velmi často využívané pro skladování oblečení ,lůžkovin, ale i např.  vysavače, žehlícího prkna apod.

Přímo ve Vašem bytě si vše zaměříme, uděláme vizualizaci, kterou můžeme konzultovat a popřípadě ještě předělat dle požadavků, následně vyrobíme a finálně přijedeme přímo k Vám domů nábytek namontovat.

Rádi Vám poradíme s výběrem kvalitních materiálů od českých i zahraničních výrobců, se kterými máme dlouholetou zkušenost – viz ke stažení a nasledně vyrobíme i následující vybavení vašeho interiéru:

  • Vybavení pro obývací a dětské pokoje
  • Koupelnový nábytek
  • Konferenční, kancelářské nebo jídelní stoly
  • Předsíňové stěny a pod.

Vše je předem promyšleno. Máme širokou nabídku barev a materiálů, praktické řešení pro maximální využití prostoru jak v domech či bytech, tak i v komerčních prostorách.
V našem truhlářství pro vás na míru vyrobíme libovolný nábytek. Od kuchyní, obývacích pokojů až po kanceláře.